TONYMOLY, Naturalth Goat Milk Whitening Essence


Z trudem doszłam do tego czego to jest próbka. To dodatek do zamówienia na @cosmetic_jolse. Ktoś mi pomógł i już wiem, że to rozjaśniająca esencja Naturalth Goat Milk od @tonymoly.official. Wystarczyła na 4 użycia. :)
Główne składniki: 🌴
Surowe mleko nowozelandzkiej kozy, lecytyna, ceramidy.
Co to robi? 👇
To wysoko skoncentrowana esencja, która posiada ok. 100 kluczowych dla skóry składników, m.in. minerały i witaminki. Super rozjaśnia skórę, zwłaszcza miejsca po bliznach trądzikowych i rankach. Jeżeli masz jakieś ciemne albo jasne plamki też będzie idealna. Esencja jest łagodna dla skóry i daje efekt świeżości cery. Kiedy rozprowadzałam ją po skórze to przypominało to przyjemny masaż. Jej składniki wnikają wgłąb skóry i sprawiają, że jest zdrowsza, czystsza, a jej wygląd jest przejrzysty. Wzmacnia układ odpornościowy skóry, przywraca i naprawia barierę ochronną. Zmarszczki zostają zminimalizowane. Oczywiście bardzo fajnie nawilża. Ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Przeznaczona zwłaszcza dla osób z cerą suchą i matową. :)
Jak stosować? 🔎
Rano i wieczorem. Po demakijażu, dwuetapowym oczyszczaniu i toniku. Niewielką dozę wklep we wszystkie partie twarzy aż do wchłonięcia. Zastosuj serum i krem.
Ocena: 🎓
9/10.
Zakupić ją można na ebayu, amazonie, i pod tymi linkami:
  1. http://jolse.com/product/tonymoly-naturalth-goat-milk-whitening-essence-50ml/5439/?cate_no=44&display_group=1
  2. https://cosmetic-love.com/collections/tonymoly/products/tonymoly-naturalth-goat-milk-moisutre-essence-50ml
Miałyście już okazję używać kosmetyków Tonymoly? Śmiało, komentujcie. :)

Komentarze