Luke, Charcoal Nose Cleansing Strip


Jak to dobrze od czasu do czasu nałożyć sobie plasterek na nos. Oto przed wami węglowy plaster oczyszczający od Luke. @cosmetic_jolse dodał mi to do paczki. :)
Główne składniki: 🍑
Węgiel, wyciąg z oczaru wirginijskiego, wyciąg z aloesu, witamina E, wyciąg z zielonej herbaty.
Co to robi? 👇
Doskonale oczyszcza pory z brudu, zanieczyszczeń, sebum i minimalizuje ich widoczność. Niestety ich zwężenie utrzymuje się niedługo. Skutecznie usuwa wągry i sprawia, że skóra nosa jest hipergładka i miękka. Zawiera składniki, które zapobiegają podrażnieniom po zerwaniu plasterka. Jest dobrym rozwiązaniem dla bardzo wrażliwej, trądzikowej i suchej skóry. Zapobiega powstawaniu przyszłych wągrów. Pielęgnuje cerę, sprawia że jest bardziej witalna i świeża. Co ważne, nie popłakałam się przy usuwaniu plasterka. :)
Jak stosować? 🔎
Rano lub wieczorem. Po demakijażu i dwuetapowym oczyszczaniu. Wytrzyj twarz papierowym ręcznikiem/delikatnymi husteczkami, a najlepiej poczekaj aż sama wyschnie. Namocz dobrze nos wodą. Wyjmij plasterek i odklej go od przezroczystej tasiemki. Przyklej plasterek tak jak na ilustracji. Jeśli nie dolega całkowicie to go namocz, ale bez przesady (bo po zdjęciu go zostaną czarne, kleiste pozostałości). Poczekaj 20-30 minut i odklej powolutku. Możesz przemyć nos dla pewności i przejść do tonizacji.
Ocena: 🎓
9/10.
Kupisz go na ebayu, amazonie i pod tymi linkiem:

A wy? W jaki sposób pozbywacie się wągrów z nosa? Zapraszam do komentowania posta. :)

Komentarze